Omi- suczka do adopcji

Mnóstwo smutnych psich historii dzieje się na świecie. Niejedną możemy poznać obserwując strochę nawet jednego schroniska. Z pewnością przejmującą historią jest życie Omi. Z pewnością jest gdzieś dla niej dom, musimy tylko do niego dotrzeć.

Omi trafiła do nas jeszcze w 2017 roku, razem z mamą i rodzeństwem. Mama (Inka, która już dawno ma swój dom) została znaleziona przywiązana do słupa a wokół niej siedziało chyba 7 szczeniaków. Zarówno sunia jak i jej dzieci były zagubione i wystraszone. Inka szybko nam zaufała, potem została adoptowana. Większość szczeniaków szybko znalazła domy, które uratowały ich od tak tragicznej sytuacji w jakiej jest teraz Omi i jej siostra Elwira (jej album możecie znaleźć na naszej stronie). Wystraszona Omi dorastała w schronisku. Gdyby w tamtym wieku pojechała do domu… być może dziś byłaby najpewniejszym siebie psem w swojej okolicy… Niestety, Omi siedzi za kratami do dziś, odeszła w zapomnienie. Brak odpowiedniej socjalizacji, kontaktu z ludźmi i psami sprawił, że Omi to niepewna siebie płochliwa psinka. Każdy dotyk to wzdrynięcie, każdy hałas to przykurczenie się, każde podpięcie smyczy to stres. Omi nikt nie chciał gdy była słodka i mała… czy ktoś zechce ją teraz, gdy potrzebuje czasu i cierpliwości? Sunia niewątpliwie pokocha swoich przyszłych właścicieli, już na wolontraiuszy się cieszy, jednak sama nie wie jak to okazać… Omi na pewno będzie wdzięczna, trzeba jednak liczyć się z tym, że jest psem płochliwym i będzie potrzebować socjalizacji.
Omiczce pomagają inne psy, będzie cudownie jeśli w przyszłym domu będzie jakiś zrównoważony pies ale nie jest to wymóg- wystarczą spacery z psami chcociaż od czasu do czasu.

Omi ma ok. 3 lata. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060 lub 511 672 436
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *