Oldi- pies do adopcji

Oldi to kolejny staruszek w naszym schronisku.
Jest mały, długowłosy, ma piękną, lśniącą sierść. Gdyby trafił do nas o kilka lat młodszy z pewnością zebrałby sporo zachwytów i w mig znalazł dom. Dziś… Mamy wątpliwości.
Oldi jest u nas od niedawna. Mocno stresuje się schroniskową rzeczywistością. Uczy się zaufania do opiekunów. Potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psy.
Szukamy dla niego spokojnego domu, w którym poczuje się bezpiecznie i zaufa nowemu opiekunowi. Byłby dobrym towarzyszem dla starszej osoby. Raczej trudniej byłoby mu się odnaleźć w domu z małymi dziećmi, czy u boku osoby prowadzącej intensywny tryb życia. Potrzebuje stabilizacji.

Czy ktoś zakocha się w tym siwym pyszczku i wyciągnie go zza schroniskowych krat? ❤️

Oldi urodził się ok. 2009r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany. Nie został wykastrowany ze względu na wiek.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗️

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *