Mustafa- kocur do adopcji

Czy w czasie „wysypu” kociąt jest jakakolwiek szansa na dom dla starszego kocura? 😔
Mustafa to bardzo spokojny kocur. Przed trafieniem do schroniska był kotem wolnożyjącym. Został wyleczony z kociego kataru, przy okazji okazało się że nie jest dzikusem. Po chwili głaskania zaczyna głośno mruczeć i nadstawia brzuch do miziania ♥️ Zdecydowaliśmy, że nie wróci na ulicę, że znajdziemy dla niego dom. Po wielu latach zasłużył na godną emeryturę, w ciepłym domu, u boku własnego opiekuna.
Mustafa jest lękliwy. Lata na ulicy nauczyły go tego, że każdy podejrzany ruch, czy głośniejszy dźwięk należy uciekać. Musiał to wiedzieć, by przetrwać. W warunkach domowych ta wiedza jest zbędna, ale on tego jeszcze nie wie 😉
Szukamy dla niego spokojnego domu, bez małych dzieci. Idealnie sprawdzi się np. jako towarzysz dla starszej osoby.
Testy na choroby wirusowe wykazały, że jest nosicielem wirusa białaczki. W tym momencie nie ma problemów zdrowotnych z tym związanych.
Kocia białaczka nie stanowi zagrożenia dla ludzi, ani dla innych zwierząt, oprócz kotów. Dlatego szukamy dla niego domu bez innych kotów, lub z innym nosicielem. Może trafić jedynie do domu niewychodzącego.

Mustafa ma ok. 14 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Testy Fiv ujemny/ Felv dodatni.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 535 936 060.
❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Do adopcji kota wymagany jest transporter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *