Moris- pies do adopcji

Moris jest psem, który najchętniej pozostałby niezauważonym…

Najprawdopodbniej urodził się na wolności, nie znał kontaktu z człowiekiem. Do schroniska trafił, gdy miał ok 2 lata.

Od początku kontakt z człowiekiem, dotyk, go paraliżował. Nie wykazywał zachowań agresywnych, zamierał w bezruchu i czekał aż ta sytuacja się skończy. Zabierany z boksu na wybieg panikował, próbował wyrwać się ze smyczy, przegryzał ją. Zostawiony luzem nie interesował się niczym poza schowaniem się w budzie.

Obecnie zachowanie Morisa delikatnie się zmieniło. Nadal w większości sytuacji panikuje, ale sam wychodzi z budy, gdy ma zostać wyprowadzony z boksu. Na wybiegu potrafi skupić się na węszeniu, nie ucieka panicznie. Na smyczy nadal często panikuje i chce się schować.

Moris nie ma problemu z akceptacją innych psów.

Przed Morisem jeszcze długa droga, by zaufał człowiekowi. Szukamy dla niego domu, który ma doświadczenie z psami takimi jak Moris.

Moris urodził się ok. 05.06.2018r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *