Lasek- adoptowany

ADOPTOWANY

Poznajcie Laska 🙂 Skąd wzięło się jego imię? Przez długi czas koczował w lasku niedaleko gospodarstwa osób, które go dokarmiały. Niestety nie mógł tam zostać i trafił do schroniska.
Lasek to starszy i spokojny piesek o pogodnym usposobieniu. Uwielbia towarzystwo człowieka i dużą radość sprawia mu, gdy może swobodnie przechadzać się po schroniskowej kuchni. Lasek akceptuje inne psy, jednak nie lubi być przez nie zaczepiany. Jego buntowniczy charakter ukazuje się głównie podczas pierwszych spacerów, kiedy nagle zatrzymuje się i trzeba zachęcać go do dalszej wędrówki. Dlatego zawsze warto jest mieć przy sobie przysmaki, których Lasek nigdy nie odmówi 🙂 Na szczęście problem ten znika całkowicie po kilku wyjściach. Nasz kochany buntownik jest także sporym pieszczochem, a jego ulubionym elementem spacerów stało się wylęgiwanie na trawie i drapanie za uchem.
Lasek marzy o ciepłym, kochającym domu, który możesz zapewnić mu właśnie Ty. Nie pozwól by ten sympatyczny i towarzyski pies musiał spędzać kolejne dni w osamotnionym boksie.

Lasek jest wykastrowany. Ma ok. 10 lat. Jest zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *