Kubek- adoptowany

ADOPTOWANY

Kubek to mały, czarny piesek, który do schroniska trafił całkiem niedawno. Może nie jest największym przystojniakiem, jednak gwarantujemy, że to psiak o cudownym charakterze. Na początku był trochę nieśmiały, jednak dosyć szybko się otworzył. Teraz Kubek cieszy się na widok człowieka i domaga się jego uwagi. Dobrze czuje się także w towarzystwie innych zwierzaków, a z większością psiaków dogaduje się bardzo dobrze.
Na ten moment jego największym problemem jest poruszanie się poza terenem schroniska. Kubek potrafi chodzić na smyczy, jednak na spacerach traci pewność i trzeba go zachęcić smaczkami do spacerowania 😉
Ze względu na swój łagodny charakter, byłby idealnym towarzyszem zarówno dla osób starszych, jak i dla rodzin z dziećmi. To niezwykle przyjazny, energiczny i radosny psiak. Przyjedź i daj mu szansę. To może właśnie na Ciebie Kubek czekał całe swoje życie 😉

Kubek ma ok. 5 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *