Kruczek- pies do adopcji

Kruczek przed trafieniem do schroniska przez długi czas błąkał się po ulicy, będąc dokarmianym przez okolicznych mieszkańców. Może kiedyś miał dom i właściciela, a może przez cały swój 6-letni żywot był psem „niczyim”.
Mimo iż życie z pewnością nie rozpieszczało Kruczka, jest on niezwykle radosnym i otwartym na ludzi pieskiem. Zawsze chętnie wychodzi na spacery z podniesionym ogonem, bardzo cieszy się na widok znanych mu osób, uwielbia być głaskany. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Lubi dzieci, zwykle nie ma również problemów z akceptacją innych czworonogów.
Jeżeli szukasz wiernego, oddanego towarzysza, który będzie za tobą wiernie podążał i poprawi humor nawet w najgorszej sytuacji; jeżeli sądzisz, że Kruczek zasługuje na prawdziwy dom i kochającego właściciela – to właśnie pies dla ciebie. Przyjdź i daj mu szansę na nowe, lepsze życie – nie będziesz żałował 💗

Kruczek ma ok. 6 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *