Krokiet- pies do adopcji

Krokiet to niezwykle elegancki psiak. Przynajmniej to można pomyśleć o nim na pierwszy rzut oka. Ma krótką, błyszczącą sierść, jest zadbany i łagodny.
Przy bliższym poznaniu okazuje się niezwykle nieśmiały. Boi się głośniejszych dźwięków, gwałtowniejszych ruchów. W boksie bardzo cieszy się na widok człowieka, uwielbia spacery i często podchodzi do głaskania. Jest w tym wszystkim jednak ostrożny.
Nie wiemy czy jego zachowanie jest spowodowane brakami w socjalizacji z człowiekiem, czy też złym traktowaniem przez byłego właściciela.
Krokiet chce kontaktu z człowiekiem, a to już duży krok w dobrą stronę 🙂 Potrzebuje spokojnego, cierpliwego domu, który zrozumie, że jego życie nie należało do najłatwiejszych i pokaże mu, że świat i ludzie nie są tacy straszni jak mu się wydaje 😉
Krokiet akceptuje inne psy i lubi kontakt z nimi. Na pewno obecność zrównoważonego psa w nowym domu pomogłaby mu w szybszej socjalizacji.

Krokiet ma ok. 6 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060 lub 511 672 436
❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *