Konkurs fotograficzny

W ramach akcji „Bieg na 6 łap” zapraszamy do konkursu fotograficznego. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób interesujących się fotografią bez względu na wiek. Każdy chętny może wykonywać zdjęcia na całej trasie, zarówno biegu na 5 kilometrów, jak i 10 kilometrów. Konkurs ma na celu propagowanie sztuki fotograficznej oraz promocję zwierzaków przebywających w schronisku.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba posiadająca aparat fotograficzny, która w dniu 8 listopada 2015 pojawi się w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Puławach.

2. Przystąpienie do konkursu następuje poprzez wysłanie na e-mail: schronisko@zwierzaki.pulawy.pl trzech wybranych fotografii na których obowiązkowo musi znajdować się podopieczny schroniska oraz imię i nazwisko autora zdjęć. Na fotografie czekamy do 30 listopada 2015 roku.

3. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje regulamin i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

4. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przesłanych prac na potrzeby schroniska tj. promocja adopcji oraz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Puławach.

5. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu jest dobrowolne, przy czym stanowi warunek udziału w konkursie.

6. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zdjęcie zwycięzcy zostanie opublikowane w kalendarzu naszego schroniska.