Kokos- pies do adopcji

Kokos trafił do nas na początku wakacji. Bardzo wystraszony, przyczajony w kącie budy, pokazujący zęby na sam widok człowieka. Tak właśnie spędził kilka pierwszych miesięcy – nie opuszczał boksu, bał się każdego hałasu czy gwałtowniejszego ruchu:(
Nie wiemy, co spotkało go już w życiu, ale z pewnością nie doświadczył do tej pory niczego dobrego ze strony ludzi.
Po prawie roku w schronisku Kokos wreszcie nabiera pewności siebie, wychodzi na spacery, zaczyna domagać się uwagi od człowieka. Bardzo cieszy się z każdego wyjścia, na spacerze musi wszystko dokładnie obwąchać i obejrzeć, wszędzie jest go pełno:) Akceptuje inne psy, czuje się pewniej w ich towarzystwie.
Kokos jest niewielki, młody – zwykle takie psy cieszą się sporym zainteresowaniem. Wiedzieliśmy jednak, że w jego przypadku z uwagi na ogromny strach przed człowiekiem znalezienie domu nie będzie proste. Ale może teraz, gdy Kokos otworzył się już na ludzi i otaczający go świat, ktoś zdecyduje się dać mu szansę? <3

Kokos ma ok. 3 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *