Suzi, Sana i Sezam- adoptowane

ADOPTOWANE

Szukamy najlepszych domów dla kociąt! ❤️

Sezam, Sana i Suzi to trójka kociąt, które już na samym początku życia zaznały bezdomności…
Już niedługo będą gotowe, by wyruszyć do nowych domów ❤️

Są otwarte na człowieka i, jak na maluchy przystało, uwielbiają zabawy 😸

Sezam to czarno-biały kocurek (z przewagą białego). Jest największy i najodważniejszy i najbardziej energiczny z całej trójki. Pierwszy podchodzi do człowieka, domaga się uwagi, podczas zabawy szaleje najbardziej 😉

Suzi to czarna kotka z białymi skarpetkami i krawatem. Jest dość spokojna, choć również uwielbia szaleństwa podczas zabawy. Ma swoje zdanie i często je forsuje 😉 Jest też największą amatorką jedzenia.

Sana to piękna tricolorka. Dała nam się poznać jako spokojna kotka, ceniąca sobie drzemki i obserwowanie otoczenia z dystansu.

Kociaki urodziły się ok. 01.05.2022r. Są odpchlone, odrobaczone, zaszczepione od chorób wirusowych i zaczipowane. Testy FIV/FELV ujemne.

Będą gotowe do adopcji od 29.06.2022r.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując kota ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań kota w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie kota może ulec zmianie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *