Klon- adoptowany

ADOPTOWANY

Klonik jest średniej wielkości, około rocznym psem o brunatnej sierści. Po trafieniu do schroniska od początku był bardzo otwarty na człowieka i ufny. Z pewnością kiedyś miał właściciela…
Na widok Klonika nie sposób się nie uśmiechnąć – jest niezwykle sympatyczny i radosny w stosunku do wszystkich, ogromnie cieszy się każdym spacerem czy choćby chwilą uwagi.
Pies umie chodzić na smyczy, zawsze z zaangażowaniem obwąchuje otaczające go zapachy ; ) jednak wystarczy choćby lekko się nachylić, aby podbiegł do człowieka, domagając się głaskania i pieszczot.
Klonik jest dość energiczny, nie sprzyja mu spędzanie większości dnia w schroniskowym boksie 😞 Najlepiej, jeśli przyszli opiekunowie zapewnią psu możliwość „wybiegania się”, na pewno dobrze odnalazłby się on także w domu z dziećmi. Klon uwielbia każdego człowieka, ma przyjazne nastawienie do suczek, ale nie toleruje innych psów.
Może to właśnie tobie skradł serce?

Klon ma ok. roku. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *