Kalendarze z podopiecznymi naszego schroniska

Świąteczny nastrój udzielił się już wielu z nas 🎄
Wielkimi krokami zbliża się rok 2023 ❤️ Nadszedł czas, by zaopatrzyć się w nowe kalendarze. W tym roku Wasze ściany mogą zdobić portrety naszych podopiecznych! 😊

Na naszym kalendarzu znajdziecie 12 psów i kotów, zarówno tych, które czekają na swoje rodziny, jak i tych, które grzeją się już we własnych domach ❤️ Może znajdziesz na nim swojego pupila? 😊

Najważniejsze pytanie- JAK MOŻECIE ZDOBYĆ KALENDARZ?

Zima to szczególnie trudny czas dla naszych podopiecznych, by utrzymać zwierzaki w odpowiedniej kondycji potrzebujemy dla nich jak najlepszego jakościowo pokarmu.

Wystarczy dostarczyć do schroniska choć paczkę/puszkę DOBREJ JAKOŚCIOWO karmy, by dostać od nas kalendarz 😊

Zależy nam na tym, by karma miała jak najwięcej procent mięsa w składzie. Przykładowe marki karm, które dobrze się u nas sprawdzają to: Animonda, Dolina Noteci, Feringa, Maxi Natural, Brit, Purizon, Royal Canin, Josera, Wolf od Wilderness, Concept for life, Wild Freedom, Bosh, Sanabelle.

Bardzo przyda nam się karma specjalistyczna 4 Vets Natural Skin Support dla naszego alergika- Killera ( https://zooart.com.pl/product-pol-55940-4Vets-Dog-Skin-Support-400-g.html?ceneo_spo=true&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=944c9b92-fda7-c665-44e0-2099abaa0c38 )

Czeka na Was dość dużo kalendarzy, jednak ta liczba jest ograniczona 😉

Wymiary kalendarza to ok. 70cm x 40cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *