Kaira- adoptowana

ADOPTOWANA

Kaira to ok. 7-letnia suczka w typie owczarka belgijskiego. Trafiła do schroniska w połowie października, wciąż jeszcze nie do końca odnajduje się w nowej rzeczywistości. Lekko zagubiona, lękliwa, jakby wciąż zastanawiała się, czemu akurat ją to wszystko spotyka, czym sobie zasłużyła… 🙁
Na szczęście Kairę dość szybko udało się przekonać do człowieka. Obecnie z chęcią wychodzi już na dwór ze znanymi jej osobami, choć wciąż łatwo ją wystraszyć. Na spacerach widać, jak bardzo brakuje jej kontaktu z człowiekiem – mogłaby się głaskać i przytulać się godzinami 🙂
Kaira ładnie chodzi na smyczy, akceptuje inne psy, tych bardziej nachalnych z początku się boi. Jest łagodna, spokojna, delikatna i bardzo oddana. Szukamy dla niej pełnego miłości domu, który pokaże suczce, że ona też jest wyjątkowa i zasługuje na bycie kochaną. Może to właśnie ty jej go dasz?

Kaira ma ok 7 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *