Jukatan- pies do adopcji

Jukatan trafił do schroniska już kilka miesięcy temu. Na pewno miał dom. Ciężka, stara obroża sugerowała, że prawdopodobnie spędził życie na łańcuchu. Być może schronisko jest dla niego etapem w drodze po lepsze życie…

Jukatan należy do bardzo towarzyskich i otwartych psów. Z pewnością swoim wyglądem zwraca uwagę wielu ludzi. Dlaczego więc wciąż musi męczyć się w schroniskowym boksie?
Jukatan ogromnie cieszy się z każdego spaceru, ma w sobie mnóstwo energii. Na smyczy prowadzi się bardzo ładnie, wczuwa się w tempo człowieka i rzadko zdarza mu się ciągnąć. Jest także sporym pieszczochem i często upomina się o głaskanie. Momentami bywa nachalny, jednak łatwo go opanować.
Jukatan akceptuje suczki, przez pewien okres mieszkał z jedną w boksie. Trudniej łapie kontakt z innymi psami.
Dla Jukatana najlepszy byłby dom z ogrodem, w którym mógłby się wybiegać. Oczywiście, osoba decydującą się na jego adopcję, musi zapewnić mu również długie spacery.
Jeśli szukasz wiernego i oddanego przyjaciela, to właśnie go znalazłeś. Nie czekaj i odwiedź nasze schronisko 😉

Jukatan ma ok. 7 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *