Jeżyk- adoptowany

ADOPTOWANY

Jeżyk jest niewielkim, uroczym, ok. sześcioletnim psiakiem. Z opowieści ludzi dokarmiających go przed trafieniem do schroniska wiemy, że przez dłuższy czas był „niczyj” i biegał luzem.
Jeżyk jest bardzo ufny i otwarty. Cieszy się z każdego spaceru i kontaktu z człowiekiem. Wciąż ma dużo energii, potrafi szaleć niczym szczeniak 😉 Dogaduje się z innymi psami.
Jeżyk jest przyzwyczajony do życia „na wolności” i źle znosi zamknięcie w schroniskowym boksie 😔 Dlatego pilnie szukamy dla niego kochającego, odpowiedzialnego domu. Może to właśnie ty go przygarniesz?

Jeżyk ma ok. 6 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *