Jankes- pies do adopcji

,,Nie widzę, czuję tylko stres innych psów, słyszę ich szczekanie… ktoś przystaje przy moim boksie. Czuję to, słyszę głos znanego mi pracownika i kilka innych, obcych. Po chwili stoją już boks lub dwa dalej. Nie wracają do mnie. Przecież jestem niewidomy, nie lubię psów- jestem niepotrzebny. A tak bardzo bym chciał, żeby ktoś mnie kochał.,, Jankes jak na niewidomego psa bardzo dobrze radzi sobie na spacerach. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, ale na początku spaceru musi złapać jeden rytm z wyprowadzającym. Gdy już ,,dogada się,, z człowiekiem na drugim końcu smyczy może spacerować bez końca.

Jankes na początku pobytu w schronisku dogadywał się z innymi psami, dziś niestety ich nie akceptuje. Na pewno poza schroniskiem w normalnym otoczeniu można wypracować jego wadę, jednak nowy opiekun musi wiedzieć, że nie stanie się to samo z dnia na dzień. Jankes jest ufny i łagodny.

Ma około 11 lat, jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob 8.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy) lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *