Jana- suczka do adopcji

Jana to suczka, która ma już swoje lata, ale na pierwszy rzut oka zupełnie tego nie widać 🙂 Poziomem energii i mogłaby obdzielić wiele psów i osób wokół.

Jest odważna i nie ma żadnych problemów w kontaktach z ludźmi, nie przejawia żadnej agresji. Uwielbia głaskanie i spacery. Potrafi chodzić na smyczy i akceptuje inne psy.

Jana niestety bardzo źle znosi warunki schroniskowe- hałas, stres. Odreagowuje gryząc dostępne przedmioty, kręcąc się w kółko, skacząc na budę. Rani sobie poduszki łap, przez co ma problemy z chodzeniem. Nadchodzi zima, która tylko spotęguje problem. Warunki w jakich przyszło jej żyć ją wyniszczają 😓

Jana w schronisku i Jana na spacerze to dwa różne psy. Potrzebuje spokoju, poczucia bezpieczeństwa i doświadczonego opiekuna, który pomoże jej opanować emocje.

Szukamy dla niej domu, który zapewni jej godną emeryturę. Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba o wielkim sercu, która podaruje Janie ciepły kąt w swoim domu. Po wielu latach towarzyszenia człowiekowi nie powinna spędzać ostatnich lat życia w schroniskowym boksie…

Jana została oceniona na mocno wiekową suczkę. Trudno jednak dokładniej oszacować jej wiek, ponieważ przez wieloletnie gryzienie przedmiotów i trzymanie ich w pysku niemal całkowicie starła sobie zęby 😔

Jana urodziła się ok. 04.08.2008r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *