Iki- suczka do adopcji

Iki trafiła do schroniska z malutkimi szczeniakami. Była zmęczona, zaniedbana… z pewnością od dawna nikt nie zajmował się nią należycie i z pewnością nie były to jej pierwsze szczeniaki.
Tutaj odzyskała siły, przytyła, odchowała dzieci. Nie będzie musiała już więcej rodzić, czy martwić się o pożywienie. Czas, aby przekonała się, że psie życie może być jeszcze lepsze niż to w schronisku 🙂
Zaufanie nowej osobie zajmuje Iki chwilę, ale gdy już się do kogoś przekona, nie odstąpi go na krok 😉 Jest ogromną pieszczochą, wciąż domaga się głaskania i bezwstydnie pcha na kolana 😉
Chętnie wychodzi też na spacery, grzecznie drepcząc przy człowieku. Dobrze radzi sobie na smyczy, a nawet bez niej 🙂
Iki w schronisku bez problemu dogaduje się z innymi psami, ale potrafi zasygnalizować, że coś się jej nie podoba, gdy drugi zwierzak jest zbyt nachalny.
Dużo ludzi zastanawiających się nad adopcją przy poszukiwaniach psa patrzy głównie na wiek. Młode psiaki mają znacznie większe szanse na szybkie znalezienie domu. Iki jest wspaniałą suczką, ale niestety trochę starszą 🙁 Przed nią z pewnością jeszcze wiele lat… mamy nadzieję, że nie spędzi ich w schronisku.
Iki mieszka w budynku, zachowuje czystość w pomieszczeniach.

Iki ma ok. 8 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607 ❗️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *