Hulk- pies do adopcji

ADOPTOWANY!

Hulk szuka domu!
Na pewno znacie tą postać fikcyjną. Może nasz Hulk nie jest zielony ale jest silny i duży. Jest też piłkarz brazylijski Hulk, nasz nie gra w piłkę ale uwielbia biegać i ma mnóstwo energii.🙂

Dla tego pięknego psa szukamy domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu i nie pozwoli na nudę. Dla Hulka pewnie lepszym rozwiązaniem byłby dom z ogródkiem ale przy kilku długich i ciekawych spacerach dziennie mógłby mieszkać w bloku.

Hulk bardzo kocha kontakt z człowiekiem ale jest trochę nieokiełznany, a pobyt w schronisku sprawia, że kumuluje się w nim energia. On bardzo się tu męczy!:( Nowy właściciel musi być cierpliwy, wyrozumiały i stanowczy.

Hulk dogaduje się z psami, głównie z sukami. Na samym początku spaceru ciągnie ale gdy trochę się ,,wyszaleje,, uspokaja się i większą uwagę poświęca człowiekowi.

Hulk ma ok 6 lat. Jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod numerem 667 706 607, lub do wolontariuszki 535 936 060 o każdej porze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *