Hawana- suczka do adopcji

 

ADOPTOWANA!

Czy mamy tu miłośników psów rasy husky? Jeśli tak to przedstawiamy wam Hawanę!

Hawana najprawdopodobniej jest mieszanką owczarka niemieckiego z huskim. Jej oczy przyciągają uwagę niemal wszystkich odwiedzających schronisko. Jednak pomimo nietuzinkowego wyglądu Hawana nie miała szczęścia w życiu.

Charakterem najbardziej zbliżona jest do północniaka. Cechuje ją niezależność. Dodatkowo ma mnóstwo energii i jest bardzo silna. W poprzednim domu prawdopodobnie podejmowano próby ułożenia jej, Hawana zna podstawowe komendy takie jak „siad”, czy „daj łapę”. Jednak właściciel prawdopodobnie nie był w stanie zapewnić jej odpowiedniej dawki aktywności.

Hawana nie nadaje się na psa tylko do pilnowania podwórka. Szybko zaczęłaby się nudzić. Poluje na kury, było to powodem jej zwrotu z adopcji. Potrzebuje opiekuna który zna specyfikę rasy, ma czas i możliwości by zapewnić jej dużą dawkę ruchu.

Hawana to naprawdę niesamowita suczka. Wystarczy że trafi do odpowiedniego domu, a wniesie do niego mnóstwo radości. Kto podaruje jej szansę na nowe życie? 🙂

Hawana ma około roku. Jest zachipowana, zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona oraz wysterylizowana.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.