Frida- suczka do adopcji

Frida z pewnością była bezdomna od dłuższego czasu. Została znaleziona przy drodze, poraniona.
Nie jest łatwo zdobyć zaufanie suczki, która od dawna zdana była na samą siebie i nauczyła się, aby w nikim nie szukać oparcia. Tym bardziej, kiedy ta suczka siedzi w niewielkim boksie, otoczona dziesiątkami innych psów, ciągłym hałasem i zamieszaniem.
Na szczęście Fridę łatwo „przekupić” jedzeniem 😉 i z dnia na dzień jest coraz śmielsza. Zaczyna cieszyć się na widok znanych jej osób, powoli daje się też głaskać, a za kawałkiem kiełbasy wejdzie nawet na kolana 🙂 Mamy nadzieję, że już niedługo uda się wyciągnąć ją na porządny spacer i pokazać całemu światu.
Mimo wszystko przed Fridą jeszcze długa droga. W domu z pewnością szybciej otworzyłaby się na ludzi i zrozumiała, że nikt jej już nie skrzywdzi. Obecnie szanse na jej adopcję są małe, ale zawsze warto próbować…

Frida ma ok. 2 lata. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *