Filip- pies do adopcji

Poznajcie Filipa.
Jego pobyt w schronisku spowodowany jest utratą domu, niestety mimo miłości jaką darzyli go właściciele nie byli oni w stanie dalej się nim opiekować.
Na początku Filip wolał unikać kontaktu z pracownikami i wolontariuszami… Na szczęście szybko udało nam się wyprowadzić go na wybieg, gdzie większa przestrzeń pozwoliła nam lepiej komunikować się z Filipem, a on przestał się aż tak bać.
Dziś nasz wielkolud z osobami, które zna chętnie chodzi na wybieg i spacer. Do nowych osób wciąż podchodzi z dystansem, jednak wystarczy chwila cierpliwości i zrozumienia, a Filip nabiera zaufania i zapomina o lęku. Na znane mu osoby reaguje ogromną radością i pozwala ze sobą zrobić wszystko.;) Filip na spacerze to pełen radości pies, chyba widać to na zdjęciach.:) Na smyczy radzi sobie całkiem nieźle, chociaż czasem jego pokłady energii wygrywają i zdarza mu się skoczyć czy pociągnąć.
Fifi akceptuje inne suczki, z żadnym samcem nie miał bliższego kontaktu. Nowy właściciel na pewno będzie musiał być cierpliwy i w nowym domu pokazać Filipowi co i jak. Warto aby przyszły opiekun przed adopcją zabrał Filipa kilka razy na spacer.

Filip ma około 2 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *