Ester- adoptowany

ADOPTOWANY

„Cześć, jestem Ester i chcę cię uratować!
Przed czym? Na przykład przed nudą, otyłością, samotnością, smutkiem. Będę cię wyprowadzać na długie spacery. Będę za tobą wodzić wzrokiem pełnym miłości. Dużo umiem: spokojnie jeżdżę samochodem. Kocham dzieci. W ogóle kocham ludzi. Jestem łagodny i mało szczekam.
Mam mnóstwo energii, jestem nieduży, zwinny i puchaty. Łatwo współpracuję. Niektóre co inteligentniejsze psy rasy border collie wyglądają i zachowują się trochę tak, jak ja 😉 Czego chcę? Miłości i pełnej miski. Dokładnie w tej kolejności. Taki układ. Żebym nie biegał znów sam, głodny, trzęsący się z zimna, pokryty kleszczami i ze sfilcowanym futrem. Żebym już nigdy mnie nikt nie zostawił. Wiele przeżyłem i wiem, jak ważni są w życiu przyjaciele.
To co, chciałbyś zostać uratowany?”
~Ester

Ester zaprezentował się najlepiej jak potrafił, teraz kilka słów od nas 😉
Ester jest młodym, kochanym psem i jego przyszły opiekun zyska wspaniałego przyjaciela. Jednak warunkiem dobrego wspólnego życia jest zaangażowanie ze strony właściciela. Psiak potrzebuje długich spacerów na których będzie mógł spokojnie węszyć (od razu zaznaczamy, że nawet największa posesja nigdy nie zastąpi psu spaceru). W jego krótkim życiu wiele już się wydarzyło. Szukamy dla niego osoby, która zapewni mu dobry dom do końca jego życia.

Ester ma ok. 3 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060 lub 511 672 436
❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *