E-Wolontariat! PILNIE potrzebna pomoc w szukaniu domów!

Kochani w naszym schronisku w każdym miesiącu przynajmniej 20 psów i 10 kotów znajdują domy. Jednak ta liczba i tak jest zbyt mała 🙁

Dlaczego? Gdyż trafia do nas o wiele więcej psów czy kotów. Zazwyczaj są to zwierzaki starsze, schorowane oraz w bardzo kiepskiej kondycji. Pojawia się również mnóstwo szczeniaków…i niestety te mniej rzucające się w oczy mają mniejsze szanse na adopcję 🙁

Z tego względu PILNIE poszukujemy osób chętnych do wsparcia nas w szukaniu domów. E-wolontariat polega na umieszczaniu ogłoszeń w internecie, udostępnianiu za pośrednictwem mediów społecznościowych już istniejących ogłoszeń. Każda pomoc jest na wagę złota! Na wagę domu!

Jeżeli chcesz pomóc lub zapytać o szczegóły napisz do nas email: schronisko@zwierzaki.pulawy.pl, bądź po prostu wejdź na naszego fejsbuka – LINK i udostępniaj już istniejące albumy zwierzaków. Chcesz stworzyć ogłoszenie dla psa lub kota? Pobierz opis i zdjęcia z fb, umieść na portalu…tylko tyle i aż tyle!

Dzięki mocy internetu ostatnio wiele naszych staruszków znalazło domy oraz psy które czekały już długo 🙂 Między innymi Tyson, Lilka, Lisek, Tito czy Fikus 🙂 oraz mnóstwo szczeniaków i kociaków.

plakat