Dora- adoptowana

ADOPTOWANY

Dorajest średniej wielkości, szorstkowłosą, około roczną suczką o bardzo pogodnym usposobieniu. W okresie świątecznym prawie każdy z nas robi sobie prezenty; zwierzaki też często dostają przysmak czy nową zabawkę od opiekunów… Jednak dla Dory jedynym „prezentem” w te święta było trafienie do schroniska, gdzie dołączyła do grona niechcianych, spragnionych uwagi psów. 😞

Suczka jest łagodna, radosna, towarzyska; szybko ufa nowym osobom. Na spacerach potrafi z początku być dość energiczna, ale po zaledwie kilkunastu minutach uspokaja się, wycisza i zaczyna domagać głaskania ❤️ Akceptuje inne psy oraz suczki, do tych bardziej nachalnych podchodzi z rezerwą.

W oczach Dory cały czas widać nadzieję… nadzieję na to, że podejdziemy właśnie do jej boksu i weźmiemy ją na spacer, a potem na to, że z tego spaceru nie wróci już do schroniska…😞 Może to właśnie Ty dasz Dorze spóźniony prezent świąteczny i podarujesz jej prawdziwy, kochający dom?

Dora ma ok. rok. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *