Dejzi i Denis

ADOPTOWANI!

Dejzi (czarno-biała) oraz Denis (czarny-podpalany) to rodzeństwo. Szczeniaczki trafiły do nas z mamą, która dzielnie odchowała maluchy i teraz dochodzi do siebie 🙂 Dejzi i Denis to bardzo radosne, rozbrykane towarzystwo 🙂 Uwielbiają się bawić, ale nie są strasznymi łobuzami, z innymi psami dogadują się bardzo szybko. Na pewno będą spore, gdyż ich mama jest praktycznie wielkości owczarka. Szukamy im wspaniałych domów, takich gdzie nie zostaną zamknięte w boksie gdy urosną, takich gdzie będą kochane i rozpieszczane 😉 Kto pokocha tę śliczną dwójkę? Mogą iść do domu razem lub oddzielnie 🙂

Denis i Dejzi są odpchlone, odrobaczone, zaszczepione od chorób zakaźnych oraz zachipowane.

Przed adopcją szczeniaka – WAŻNE!!
– szczeniaczek to nie zabawka! każde malutkie zwierzątko jest słodkie, ale pamiętaj, że maluch urośnie.
– maluch po opuszczeniu schroniska, ze względu na stres związany ze zmianą otoczenia może zachorować, dlatego przez pierwsze 10 dni nie zabierajmy go zbyt daleko od domu, unikajmy kontaktu z dorosłymi psami, a po upływie 10 dni wybierzemy się do weterynarza i zaszczepmy malca od chorób zakaźnych.
– ważną sprawą jest zgoda wszystkich członków rodziny na przygarnięcie malutkiego psiaka, żeby nie było nieporozumień i „zwrotów”.
– szczeniaczków nie sterylizujemy ani nie kastrujemy z wiadomych względów, dlatego liczmy się z koniecznością wykonania takiego zabiegu, gdy nasz psiak osiągnie dojrzałość płciową. Dzięki temu zapobiegamy bezdomności!
– trzeba mieć świadomość, że malutki psiak wymaga częstego karmienia, stałej opieki i sporych sił włożonych w jego wychowanie.
– przy adopcji każdego psa, czy to dorosłego, czy też szczeniaczka wymagany jest dowód osobisty.
– często pytacie jakiej wielkości będzie już dorosły maluch, niestety trudno jest określić wielkość psa w przyszłości, gdy nie znamy ich rodziców. Trzeba być przygotowanym na wszystko 🙂