Czart- pies do adopcji

Czart kiedyś na pewno miał dom- trafił do schroniska wykastrowany i zadbany. Długo biegał po wsi i polował na kury. Nie wiemy czy uciekł z domu, czy ktoś pozbył się go celowo.
W schronisku nie sprawia żadnych problemów. Jest ufnym i miłym psem. Nie trzeba go prosić aby nam zaufał, chętnie chodzi na spacery z każdym z pracowników i wolontariuszy.
Czart akceptuje też inne psy i jest w stosunku do nich grzeczny i cierpliwy. To naprawdę miły pies, który nie powinien długo czekać na dom!
Oczywiście nie ma ideałów 😉 W związku z tym, że płoty zwykle nie są dla Czarta problemem, szukamy dla niego mieszkania, lub domu z naprawdę dobrze ogrodzonym ogrodem.
Ale poza tym Czart to naprawdę bezproblemowy pies!

Czart ma ok. 5 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060 lub 511 672 436
❗W związku z zagrożeniem epidemiologicznym przed adopcją konieczne jest telefoniczne umówienie się na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *