Cywil- pies do adopcji

Cywil prawdopodobnie żył na łańcuchu lub w kojcu, niespecjalnie rozpieszczany przez swojego właściciela… Miał być stróżem podwórka. Niestety każdy alarm w końcu się psuje, a na Cywila nie było gwarancji, nie podlegał reklamacji, więc wylądował na ulicy.

Czy ktoś jeszcze pokocha Cywila?Czy ktoś pokaże mu, że znalezienie się w miejscu, w którym teraz jest to nie jego wina? Czy ktoś zdecyduje się na adopcję starszego, niewidomego psa? Wierzymy, że tak!

Cywil to pies w typie owczarka niemieckiego. Dość zaniedbany- spiłowane zęby, na sierści kołtuny… Odwiedzający zazwyczaj widzą tylko te wady, a gdy spojrzą na tabliczkę i przeczytają ,,Rok urodzenia: 2010,, odchodzą… bo przecież lepiej, żeby oni odeszli od boksu Cywila, niż on miałby zaraz odejść w ich domu…
Boisz się łez, straty? Kochani, pomyślmy inaczej… Cywil bez względu na to ile pożyje zasługuje na miłość, zasługuje na poznanie człowieka od tej lepszej strony. Kocha i pragnie, by ktoś pokochał jego! Mimo wieku Cywil do nowego domu wniesie tyle samo radości co szczeniaczek, może w trochę inny sposób, ale wniesie. A to przecież najważniejsze!

Wierzymy, że wród Was jest ktoś kto widzi zalety starszego psa (których jest mnóstwo), ktoś kto pokocha Cywila.

Cywil ma około 8 lat. Jest zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony oraz wykastrowany. Przez to, że nie widzi przy bliższym kontakcie łapie inne psy, na pewno jest to do wypracowania ale trzeba być gotowym na pracę. Jeśli nowy dom nie będzie w stanie pracować z psem lepiej żeby w domu nie było innych zwierząt.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

koszyka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *