Chaber- pies do adopcji

Gdy trafiają do nas takie psy jak Chaber zastanawiamy się co zdecydowało o ich bezdomności. Co takiego mógł zrobić w swoim życiu Chaber? Kogoś pogryzł, skrzywdził? Czy po prostu znudził się właścicielom i został wyrzucony na ulicę? Przecież właścicieli nie spotka za to żadna kara. Kary za znęcanie się nad zwierzętami, jeśli w ogóle egzekwowane, często dotyczą tylko zapłaty niezbyt pokaźnej sumy na rzecz jakiejś organizacji.
Chaber to po prostu kolejny pies, którego nikt nie chciał. Z tego powodu musi spędzać każdy dzień za kratami, jak przestępca.
Chaber niestety nie jest malutkim, przyciągającym uwagę pieskiem. Ale to wciąż psie dziecko, pragnące miłości człowieka 🙁 Bez problemu opanował sztukę chodzenia na smyczy. Lubi również towarzystwo psich kolegów, choć to kontakt z ludźmi jest dla niego najważniejszy 😉
Szukamy dla Chabra domu, który da mu szansę na nowe lepsze życie i pokaże mu, że jest jedyny taki na świecie.
To właśnie ty możesz zmienić los Chabra – nie pozwól, aby ten wspaniały pies dalej patrzył na świat zza krat! 🙁

Chaber ma ok. rok.  Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *