Brad- adoptowany

ADOPTOWANY!

Sympatyczny, grzeczny i ufny pies… niestety odwiedzający schronisko przechodząc obok boksu Brada dostrzegają tylko to jaki jest zwykły, bury, jak skacze… z radości, z emocji, w końcu kolejny długi dzień spędza w małym boksie. Niestety inni tego nie rozumieją gdy Brad zaczyna skakać i okazuje się zwykły każdy idzie dalej… a Brad zostaje sam…

Gdy trafił do schroniska był zdezorientowany. Dużo innych psów, ciągły szczek. Przez pierwsze dni wydawał się nieufny, pomyśleliśmy nawet, że będzie psem, który w schronisku nie zaufa w pełni, myliśmy się.🙂 Brad już po pierwszym wyjściu zrozumiał, że mimo smutnej rzeczywiści schroniska nie grozi mu tu krzywda.

Dziś chętnie chodzi na spacery oraz wybieg, pierwsze chwile poza boksem są pełne ekscytacji ale już po chwili Brad przestaje ciągnąć i zwraca uwagę na człowieka. Daje się przytulać i czesać. Akceptuje również inne psy, chyba, że jakiś samiec jest zadziorny, wtedy Brad pokazuje stanowczo swoje zdanie.

Gdzieś na pewno jest jego właściciel, który pokocha go mimo wszystko, a Brad na pewno odwdzięczy się tym samym. Dotrzyjmy do niego!

Brad ma około 6 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *