Borys- adoptowany

ADOPTOWANY

Borys to średniej wielkości ok. roczny pies o rudawej, miekkiej sierści. Trafił do schroniska w połowie grudnia i od samego początku był bardzo radosny, odważny oraz otwarty na ludzi.

Borys chętnie wychodzi z każdym, bardzo lubi dzieci. Dogaduje się również z większością psów oraz suczek, często je zaczepia i zachęca do zabawy. Nie ma problemów z chodzeniem na smyczy, podczas każdego wyjścia nie odmówi sobie też pieszczot ze strony człowieka ❤️

Borys ma w sobie mnóstwo energii, którą stara się chociaż trochę spożytkować na spacerach. Uwielbia być w centrum uwagi i nie sposób się z nim nudzić 😊 Niestety większość dnia pies wciąż spędza w boksie, rozpaczliwie szczekając, aby ktoś go wreszcie zauważył i wziął ze sobą 😞

Szukamy dla niego kochającego, aktywnego domu, najlepiej z podwórkiem bądź ogródkiem i długimi spacerami. Może to właśnie ty mu go dasz?

Borys ma ok. rok. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *