Bols- pies do adopcji

Bols jest psem w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo spokojny, łagodny i lubi bliskość człowieka. Często podchodzi i ociera się o nogi, albo kładzie się na plecach, prosząc o głaskanie 🙂
Bols to świetny towarzysz długich spacerów. Ładnie chodzi na smyczy, a także bez niej, nigdy zanadto nie oddala się od człowieka i reaguje na przywołanie.
Do nowych psów podchodzi z ciekawością, i choć zwykle nie jest skory do zabawy, z każdym psem który jest grzeczny wobec niego świetnie się dogaduje.
Bols szybko przywiązuje się do człowieka, ale chętnie wychodzi też na spacery z tymi, których widzi pierwszy raz. Źle znosi samotność i zamknięcie za kratami 🙁 Kto wyciągnie go ze schroniskowego boksu?

Bols ma ok. 4 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *