Bodzio- pies do adopcji

Szukasz przyjaciela, wiernego towarzysza, kogoś kto będzie wpatrzony w Ciebie jak w obrazek i odda Ci całe swoje serce? Polecamy tego oto kawalera.

Przed Państwem Bodzio. Bodzio trafił do schroniska pod koniec października 2018 r. Jest podopiecznym Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa. Został odebrany poprzednim właścicielom ponieważ w poprzednim domu nie było mu dobrze… ciężko z resztą było to nazwać domem. Rozpadająca się buda, błoto po kostki, 2 metry linki i ZERO TOWARZYSTWA. Na działce, na której był uwiązany siedział sam jak palec bo nikt tam nie mieszkał. Dokarmiali i odwiedzali go sąsiedzi.

Bodzio jest bardzo energicznym psem, ma charakter i zwinność szczeniaczka mimo, że nie należy do najmłodszych. Mimo wieku jest bardzo aktywny na spacerach jednak nie męczy człowieka swoim zachowaniem, za to często się ogląda za siebie by mieć pewność, że nie idzie sam. Bodzio całkiem nieźle radzi sobie na smyczy. Kochani, ten pies nie wykazuje nawet cienia agresji, na spacerze ładnie wita się z innymi psami, część ignoruje, nie zaczepia. Do ludzi wręcz lgnie! Niestety na co dzień wielu z Was mogło Bodzia w ogóle nie widzieć… dlaczego? Ponieważ jest niesłyszący. Ktoś może stać pod jego boksem, wołać go po imieniu, gwizdać… a on w tym czasie będzie leżał w budzie bo nawet nie wie, że ktoś na niego czeka…

Skoro Bodzio nie pokaże się sam, to my pokażemy Bodzia. Jego uśmiechnięty pysk, jego białe skarpetki, rozmerdany ogon i siwiejący pyszczek uśmiechnięty do granic możliwości.:)

Bodzio ma około 9 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *