Berta- suczka do adopcji

Berta to jeden z tych typowych „schroniskowych” psów, które trafiły tu, bo najprawdopodobniej nie powiodło im się w życiu i obecnie mają już niestety małe szanse na prawdziwy dom.
Jest dość sędziwa, grubiutka, a co gorsza – wciąż bardzo nieufna. Od czasu trafienia tutaj zrobiła ogromne postępy, jednak nadal próbujemy przekonać ją do opuszczenia swojej budy na dłużej i wyjścia poza schronisko…
Berta jest bardzo łagodna, lubi głaskanie, daje się brać na ręce, zaczyna nawet cieszyć się na widok znanych osób. Niestety wciąż ma w sobie ten paraliżujący strach, kompletnie nie odnajduje się w towarzystwie tylu obcych ludzi oraz zwierząt.
W nowym domu Berta z pewnością o wiele szybciej doszłaby do siebie i otworzyła się na człowieka. Wierzymy, że z pomocą spokojnego, cierpliwego opiekuna szybko pokazałaby, że jest wspaniałym zwierzęciem, i potrafi kochać równie mocno jak młode, otwarte na każdego psy. A może nawet trochę mocniej;)
Nie pozwólmy Bercie utknąć w schronisku!

Berta ma ok. 12 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana; ze względu na wiek nie została poddana zabiegowi sterylizacji.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *