Berta- suczka do adopcji

Berta to jeden z tych typowych „schroniskowych” psów, które trafiły tu, bo najprawdopodobniej nie powiodło im się w życiu i obecnie mają już niestety małe szanse na prawdziwy dom.
Jest dość sędziwa, grubiutka, a co gorsza – wciąż nieufna. Od czasu trafienia tutaj zrobiła ogromne postępy, wychodzi już na spacery.
Berta jest bardzo łagodna, lubi głaskanie, daje się brać na ręce, zaczyna nawet cieszyć się na widok znanych osób. Niestety wciąż ma w sobie ten paraliżujący strach, kompletnie nie odnajduje się w towarzystwie tylu obcych ludzi oraz zwierząt.
W nowym domu Berta z pewnością o wiele szybciej doszłaby do siebie i otworzyła się na człowieka. Wierzymy, że z pomocą spokojnego, cierpliwego opiekuna szybko pokazałaby, że jest wspaniałym zwierzęciem, i potrafi kochać równie mocno jak młode, otwarte na każdego psy. A może nawet trochę mocniej;)
Nie pozwólmy Bercie utknąć w schronisku!

Berta ma ok. 12 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana; ze względu na wiek nie została poddana zabiegowi sterylizacji.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *