Baron- pies do adopcji

Baron jest przykładem na to, że pozory mogą mylić. Z daleka wydaje się śmiały i odważny, wystarczy jednak podejść bliżej, by przekonać się jak bardzo jest lękliwy.
Do schroniska trafił po długiej tułaczce. Z początku był bardzo wystraszony i niepewny.
Zapewne wiele w swoim życiu przeszedł i nigdy nie miał bliskiego kontaktu z człowiekiem.
Szybko się okazało, że ten ,,olbrzym,, jest niezwykle delikatny i łagodny w stosunku do ludzi. Nie ma w nim ani grama agresji. Na widok znanych osób podchodzi do krat i pozwala się pogłaskać.
Niestety, Baron nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy. Na tę chwilę spacery zastępuje mu bieganie luzem po placu. Staramy się mu pokazać, że oddalenie się od boksu niczym mu nie grozi, jednak zdobycie jego zaufania wymaga czasu i cierpliwości.
W towarzystwie innych psów czuje się śmiało i bardzo często je zaczepia, chcąc zwrócić na siebie uwagę.
Dla Barona szukamy osoby, która będzie świadoma jak wiele pracy jeszcze go czeka. To trudny pies, jednak wiemy, że pragnie miłości tak jak każde inne stworzenie. ❤️

Baron ma ok. 1,5 roku. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *