Baki- adoptowany

ADOPTOWANY

Baki trafił do schroniska w takich okolicznościach, jak większość naszych podopiecznych- przybłąkał się na posesję w jednej z okolicznych wsi. Byliśmy pewni, że w ciągu kilku dni zgłosi się po niego właściciel. Niestety tak się nie stało…

Z wyglądu Baki może wydawać się ideałem adopcyjnym- młody, długowłosy o ciekawym umaszczeniu, nieduży. Wydaje nam się, że to właśnie mogło być powodem dla którego stracił dom. Bo przecież od idealnie wyglądających piesków oczekujemy idealnego zachowania, prawda? Choć zwykle oczekiwania nie idą w parze z pracą z psem. Przecież pies sam powinien wiedzieć czego od niego oczekujemy….
Początki pobytu Bakiego w schronisku stały pod znakiem warczenia i niepewności. Jednak gdy wyciągnęliśmy Bakiego na kilka spacerów, okazało się że nie ma się czego bać 😉 Baki teraz bardzo cieszy się na każde wyjście z boksu. Domaga się uwagi człowieka.
Akceptuje inne psy, dobrze radzi sobie również w pomieszczeniach.
Baki jest młodym, energicznym psem. Szukamy dla niego aktywnej rodziny, świadomej tego, że początkowo trzeba będzie zdobyć zaufanie psiaka. Nie nadaje się na psa do kojca. Szybko zacznie się nudzić, nakręcać, a prosta droga do problemów behawioralnych.

Baki ma ok. 4 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *