Amber- adoptowana!

ADOPTOWANA!

Przedstawiamy Wam Amber – małą i łagodną suczkę, która trafiła do schroniska całkiem niedawno.
Całe swoje dnie musi spędzać w ponurym i zimnym boksie. Ta drobna psinka nie nadaje się do takiego miejsca  🙁
Na widok człowieka zawsze się raduje, od razu zaczyna skakać i domagać się głaskania. Jest bardzo towarzyska i uległa, z każdym chętnie udaje się na spacery, a na smyczy chodzi wręcz idealnie. Uwielbia zabawę, świeże powietrze i kąpiele w wodzie. Ma dużo energii i świetnie pasowałaby do osoby, która dałaby jej możliwość wybiegania się. Amber najlepiej odnajduje się wśród psów spokojnych, zaś przy głośnych i większych często odczuwa niepokój i szuka schronienia u ludzi.
Ta cudowna sunia jest niezwykle ufna i wpatrzona w człowieka. Można by powiedzieć, że całymi dniami mogłaby siedzieć na kolanach w towarzystwie ukochanych osób. Liczymy, że wkrótce znajdzie się ktoś, kto dostrzeże naszą małą Amber i zapewni jej prawdziwy i ciepły dom. Ten śliczny i radosny piesek czeka na Ciebie z niecierpliwością!
Amber ma około 2 lata. Jest wysterylizowana, zachipowana, zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie pokrywa kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *