Tundra- suczka do dopcji

Tundra w schronisku jest już od dłuższego czasu – niepozorna, 4 -letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Trafiła do nas trochę wystraszona, kuliła się na widok podniesionej ręki, po jej zachowaniu możemy wnioskować, że była bita 🙁 W schronisku w pewnym stopniu odbudowała zaufanie do ludzi, cieszy się już na widok każdego człowieka, z każdym bardzo chętnie wychodzi na spacery. Bo może to on właśnie będzie osobą, która da jej dom i miłość?
Tundra ma pecha w życiu 🙁 W wakacje wydawało się, że jej przygoda w schronisku wreszcie dobiegła końca. Niestety trafiła na nieodpowiednich ludzi i po miesiącu w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach trafiła ona z powrotem do nas.
Tundra nie przestała tracić nadziei, nie zraziła się do ludzi. Wciąż z radością czeka na każdy spacer, domaga się uwagi i pieszczot od wszystkich mijających ją osób.
Suczka dogaduje się z innymi psami. Jeśli jednak w przyszłym domu miałaby zamieszkać z innym psem, najlepiej gdyby wcześniej odbył się spacer zapoznawczy 🙂 Umie chodzić na smyczy, choć gdy złapie jakiś trop, ciężko za nią nadążyć 😀 Jest bardzo energiczna, dlatego w nowym domu musiałaby mieć miejsce i możliwość „wybiegania się”.
Tundra wystarczająco dużo już przeszła i najwyższy czas, aby wreszcie znalazła swój wymarzony azyl. Potrzebuje osób z ogromnym sercem, które pokażą jej, że człowiek to nie tylko krzyk i podniesiona ręka, że warto ufać ludziom.

Może to ty zostaniesz jej nowym opiekunem?

Tundra ma ok. 4 lata. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060 Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie. Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *