Jawa- suczka do adopcji

Suczka ze zdjęć to Jawa 🙂  To ufny i łagodny zwierzak. W boksie zazwyczaj leży i niepozornie macha ogonem na widok przechodzących osób. Wystarczy jednak podejść bliżej krat, a na pewno nie odmówi sobie głaskania i pieszczot. Suczka bardzo lubi długie spacery, na smyczy porusza się wręcz idealnie i prawie cały czas chodzi przy nodze. Jedynie na łące, gdzie próbuje polować na jaszczurki, jest bardziej pobudzona 😉 Jawa od towarzystwa innych psów woli raczej przebywać z człowiekiem. Często szczeka na inne psiaki, jednak odnajduje się w grupie psów i nie wykazuje agresji.
Niestety ma ona skłonność do ucieczek. Pewnie niektórzy z Was pamiętają jej poszukiwania. Prawdopodobnie suczka przestraszyła się huku petard i zdołała wydostać się z boksu. Bardzo byśmy chcieli by następny okres sylwestrowy spędzała już w bezpiecznym miejscu.
Ta piękna sunia znajduje się w naszym schronisku już od pewnego czasu i niestety ma za sobą nieudaną adopcję. Głównym problemem jest właśnie skłonność do ucieczek- żaden płot nie jest jej straszny 😉 Nie dane jej było nacieszyć się przytulnym kątem zbyt długo. Jednak suczka jest wciąż pełna nadziei i czeka na człowieka, który zapewni jej prawdziwy dom i odpowiedzialną, kochającą rodzinę. Może to właśnie Ty nim jesteś 🙂

Jawa ma ok. 8 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *